Psy do adopcji

AGA

IMG_1601Pow. średniej wielkości suczka w wieku 10 lat została oddana przez właściciela. Wychowana w domu od szczeniaka, spokojna, zrównoważona wypatruje  już na nowego właściciela. (17/18) aga

Franczeska

IMG_1585IMG_158601 lutego została znaleziona na plaży ok. 2 letnia suczka w typie amstaffa. Suczka bardzo miła , towarzyska z niepowtarzalnym uśmiechem. (12/18)

Lusi

lusiLusi to na pozór zwyczajna młoda suczka średniej wielkości. Ale tak naprawdę to cudowna i pełna energii dziewucha. Tak, jest nieokrzesana i w jednej sekundzie ma pomysł by pobiec we wszystkich możliwych kierunkach, ale jest przy tym wszystkim także nastawiona na to by w tej swojej szalonej przygodzie podczas spaceru bawić się z człowiekiem, razem z nim spędzić czas. Pierwsze komendy już zna i przy odrobinie chęci i pracy pozna i z wielką ochotą będzie wykonywać kolejne. Potrzebuje tego a także mądrego, cierpliwego i rozsądnego Opiekuna, który oszlifuje ten diament. Jesteśmy pewni że skradnie komuś serce , może właśnie Tobie ? (148/17)

Aza

azaAza to niezwykle miła i pogodna sunia. Jest pełna energii. Choć na razie jeszcze trochę nieokrzesana a na spacerach ciągnie, to przy odrobinie wysiłku da się z niej wyszlifować wspaniały diament. Jest niezwykle komunikatywna, widać że chce nawiązać bliższą relację z człowiekiem. Z pewnością stanie się wierną przyjaciółką na dobre i na złe. Wystarczy otworzyć przed nią serce. To młody psiak i całe życie jeszcze przed nią ! Zaproś Azę do swojego życia. (100/17)

sherry

szerrySherry to 2 letnia , młodziutka i bardzo sympatyczna sunia. Trafiła do nas z ulicy ale nikt do tej pory po nią się nie zgłosił. Jest średniej wielkości, energiczna i bardzo ciekawa wszystkiego co ja otacza. Bardzo grzeczna – w boksie zachowuje czystość a odprowadzona do niego po spacerze i odpięta ze smyczy nie rwie się do ucieczki, posłusznie wraca na legowisko. Bardzo ładnie ułożona, nowy Opiekun będzie miał z niej dużą pociechę. (166/17)

Bula

nówkaok. 1,5 roczna suczka znaleziona na ul. Kasprowicza w Sopocie. Czeka na nowego właściciela. (151/17)

Zaj

Zaj63 letni, wykastrowany pies, podrzucony pod schronisko. Po rocznym pobycie w schronisku nabiera zaufania do ludzi. Pies dla zdecydowanych bez dzieci. (123/16)

Misiu

duży10 letni duży pies , wyrzucony na ulicę , bardzo silny, misiobardzo powoli akceptuje warunki w schronisku. (92/17)

Dżek-M urzyn

labrador6 letni pies w typie labradora, mądry i posłuszny ale wymagający , czeka na nowy odpowiedzialny dom. (88/17) Murzyn7

Szmugiel

szmugiel10 letni pies, kastrat, przez dziesięć lat służył wiernie właścicielowi a na starość trawił do schroniska. Grzeczny, pogodny senior w typie owczarka podhalańskiego czeka na nowy dom. (99/17)