Koty do adopcji

LUK

nowy kotpiękny 1,5 roczny kocur po zmarłej właścicielce trafił do schroniska. Lubi głaskanie, toleruje inne koty. Może ktoś chciałby wychować GO na dostojnego kanapowca?. (3/18)

Mamma

mamma
Krótka, ale smutna historia pewnej rozmruczanej koteczki Mammy.
Nie będziemy się rozwlekać.
Ot któregoś dnia, ktoś przyniósł do schroniska młodą koteczkę wraz z jej małym dzieciątkiem.
Niestety schronisko to wyjątkowo trudne środowisko dla małego kociego życia i pomimo naszych najszczerszych chęci ,starań i troski, dzieciątko umarło. Mamma, bo tak dostała na imię koteczka, była bardzo troskliwą mamusią i śmierć jej kociątka bardzo zraniła jej mamine serduszko.
Koteczka rozchorowała się z tęsknoty, żalu i bezradności. Szczęśliwie czas i troska pomogły Mammie stanąć na łapkach, a jedyne przykre wspomnienie tego zdarzenia to lekko zamglone oczka i łzawienie. Pomimo trudnych przeżyć, dziś Mamma jest wyjątkowo pogodną i rozmruczaną koteczką. Uwielbia człowieka, wszelkie przytulanki i głaski z nim związane. Jeśli szukasz rozmruczanego kociego futerka na długie zimowe wieczory i nie tylko, to Mamma jest idealną kandydatką. Zasługuje na najcudowniejszy dom! Bardzo ładnie toleruje inne koty i jest wyjątkowo łagodna, więc byłaby idealną kotką na dokocenie lub do domu z dzieckiem. Koteczce wciąż dokucza łzawienie oczek ( pozostałość po kocim katarze) – więc adopcja jest możliwa po odbyciu rozmowy z Naszym schroniskowym weterynarzem i zobowiązaniem się do dalszego leczenia. Mamma jest wysterylizowana i zaszczepiona. Ma ok 3 lat. (90/17)

Vika

WikiVika to 3 letnia kicia znaleziona na wydmach w Sopocie. Kicia najprawdopodobniej miała kiedyś dom, pełną miskę i ręcę do głaskania, co się stało,że straciła dom wie tylko ona…Do schroniska trafiła miesiąc temu.Viki zyskała już grono fanów wsród wolontariuszy i pracowników, to bardzo miła kicia, uwielbiająca zabawę i przytulanki, jedynym jej minusem jest to, że nie akceptuje innych kotów i powinna być jedynym pupilem w domu. (126/17)

Rudzia

rudzia5 miesięczna koteczka o wyjątkowym umaszczeniu i usposobieniu czeka na kochającego opiekuna. (113/17)

Syla

syla6 miesięczna koteczka, po szczepieniach, czeka na nowy dom (106/17)

Zuza

IMG_1555IMG_1554Kotka znaleziona 29.10.17 w Sopocie, bura pręgowana z rudym, domowa, ok 4 lat.

Kropek

kropekNowy na pokładzie. 12 kg kociego nieszczęścia. Kropek. Niby został znaleziony, ale bardziej nam wygląda na kota zdjętego wprost z babcinych kolan… Jest kompletnie przerażony schroniskiem, jak większość nowo przybyłych. Zachęcony jedzonkiem wychodzi ze swojego ukrycia i pięknie się łasi, na chwilę zapominając się gdzie jest. Zdenerwowany potrafi pacnąć łapą. Czy znajdzie się dla niego dom? (89/17)

14/17 Fisia

fisiuniahdrFisia to ok. 2letnia kotka. Miauczeniem upomina się o uwagę. Uwielbia być głaskana, ociera się o człowieka. Niestety nie przepada za innymi kotami.

1/17 Cleo

cleoCleo ma ok. 1-2 lat. Została znaleziona na ulicy Władysława Łokietka w Sopocie. Nie przepada za innymi kotami, jest kocią indywidualistką.

Nel

Nowy obrazNel to duża kilkunastoletnia kocica,która w schronisku spędziła prawie całe swoje życie.
Wcześniej Nel nie miała szans na adopcje,ponieważ bała się człowieka.
Dużo czasu zajęło jej oswojenie,i pokazanie, że człowiek wcale nie jest zły i nie trzeba się go bać.
Kotka obecnie jest bardzo miziasta,przychodzi na głaskanie głośno mruczy i przytula, czasami nawet wejdzie na kolana.
Nel mimo wieku uwielbia biegać za piłeczką w zabawie dotrzymuje kroku młodym kociakom z wybiegu.
Marzy o dobrym domu i rękach do głaskania. Kicia nie akceptuje innych kotów powinna być jedynym pupilem w domu.

Nel niestety nie potrafi korzystać z kuwety. Nie nadaje się do mieszkania.